Pevnost Karlín Úniková hra

Pevnost Karlín Úniková hra

Rafting - teambuilding na vodě s instruktory

Užijte si spoustu zábavy na vodě! Je na vás, jestli celou akci pojmete jako netradiční teambuilding nebo se pojedete pobavit s partou přátel. Ať už jste úplní nováčci, nebo jste už někdy vodu sjížděli, připravili jsme pro vás několik programů podle obtížnosti řek, od vodácky náročných úseků po pohodové letní sjezdy.

Náš kolektiv instruktorů vás provede řekou a připraví sportovní a kulturní program na vodě i na souši. Doprovodné auto, které poveze vaše zavazadla, na vás bude čekat v kempech a dalších zastávkách. Kontaktujte nás a nechte celou organizaci raftingu na nás a jen si užívejte nezapomenutelných chvil.

Připravili jsme pro vás sjezdy nejoblíbenějších českých řek. Prohlédněte si ceník pro stálé klienty, skupiny a nové zákazníky. Na vás bude pouze dopravit se na smluvené startovní místo. Tam už na vás budou čekat naši instruktoři.

Nezapomenutelný sjezd Salzy v Rakousku

Teambuildingový program Salza je velmi specifický akční teambuilding. Jedná se o sjezd nejznámější a nejkrásnější rakouské řeky Salzy. Program doporučujeme realizovat ve dvou či třídenní variantě. Nikam nespěcháme a všechno si dokonale užijeme. Celá akce je určena hlavně nováčkům a můžeme ji uspořádat také jako školní program.

Vyzvedneme vás kdekoliv v ČR, nebo se dopravíte svými auty. Zajistíme vám doprovod instruktorů, školení, základy ovládání lodi, ubytování v kempu, zapůjčíme lodě, vesty, záchranné prvky, pádla a helmy.

Rafting - teambuilding na vodě s instruktory Rafting - teambuilding na vodě s instruktory Rafting - teambuilding na vodě s instruktory

Jak probíhá organizace raftingu na českých řekách

Úseky budete sjíždět na raftových člunech Colorado a Pulzar. Na přání lze sjíždět na Pálavě nebo Barace (nafukovací kánoe). Výlet je určen pro všechny sportovce a nadšence včetně začátečníků. Každý raft bude ovládat profesionální instruktor, který vám řekne, co a jak. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste se po pár metrech ocitli naštvaní ve vodě.

 1. Předpokládaný sraz v cca 10 hod v místě startu. Dopravu si zajišťujete sami.
 2. Převzetí vodáckého vybavení. Jakmile se všichni převléknou, rozdělí se jednotlivé posádky. Vůdci raftů vám předvedou správné sezení ve člunech, techniku pádlování a řídící povely. Seznámí vás také se zásadami bezpečného chování při raftingu.
 3. Sedáte do raftů a vyrážíte vstříc novým dobrodružstvím.
 4. Čas celé akce je orientační, doporučujeme si vyhradit minimálně 2,5 - 4 hodiny, dle povahy akce.

Sice jsme vázáni na oficiální termíny vypouštění přehrad, jarního tání či jinak stanovených pravidel přírody, ale sjezdy plánujeme zcela individuálně na vaše přání.

Doprava

Bezpečnost

 • Děti do 15 let budou mít kvalitní plovací vestu. Doporučujeme ji i starším.
 • Na přání vám připravíme kvalitní helmu, neopren, boty a další vybavení.
 • Každou loď ovládá kormidelník. Děti a mládež se musí účastnit v doprovodu osoby starší 18 let.
 • Účast na splutí je dobrovolná a na vlastní nebezpečí.
 • Doprava na startovní místo je vždy individuální.
 • Řidiče vyvezeme z cílové stanice zpět k autům.
 • V případě větších akcí řidiče odvezeme v pořadí dle přihlášení akce nebo dle domluvy.

Připravíme pro vás netradiční teambuilding na vodě. Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, FirmSport – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑